سریال لابیست،سریال سونگ ایل گوک،سریال فروشنده پارلمان،خرید سریال لابیست،خرید سریال سونگ ایل گوک،سریال کره ای لابیست،خرید پستی سریال لابیست فروشنده پارلمان،خرید پیک موتوری تهران،پست پیشتاز شهرستان،سریال لابیست فروشنده پارلمان

 

نام سریال: لابیست"فروشنده پارلمان" با بازی سونگ ایل( بازیگر نقش جومونگ )

محصول: کره جنوبی

نوع:DVD

قیمت : 7900 تومان

تعداد : ۶ حلقه دی وی دی با کیفیت بسیار بالا

این سریال با زیرنویس کامل فارسی و قابل اجرا بر روی دستگاه دی وی دی خانگی  و کامپیوتر می باشد.

یکی از جدیدترین سریال های کره ای که هنرپیشه مورد علاقه ما سونگ ایل گوک داخلش بازی می کنه و همچنین تعدادی از هنرپیشه های دیگه کره ای ( مثل چانگ در جواهری در قصر ) نیز در این سریال حضور دارند .

داستان سریال از جنگ میان کره شمالی و کره جنوبی شروع می شود و هنرپیشه اول ( همون سانگ ایل گوک ) پس از مرگ پدر و مادرش بهمراه خواهرش در 12 سالگی به آمریکا می ره و دختر همکلاسیش ( ماریا ) نیز بعد از مدتی به امریکا سفر می کنه .
10 سال می گذره و هری با سختی های زیادی بزرگ میشه . حالا هری داستان تبدیل شده به پسری که هرکاری از دستش بر میاد و دنبال یه موقعیت مناسب برای پیشرفته تا بتونه خواهرش رو به دانشگاه بفرسته . بعد از مشکلاتی که با یک سری باند تبهکار به سر دستگی مایکل پیدا می کنه با زنی آشنا میشه که کارش خرید و فروش سلاح های سنگین نظامی هست و برای خودش مافیایی باز کرده . بعد از مدتی هری تبدیل به دستیار شخصی این زن میشه و استعداد ها خلاقیت هاشو نشون می ده تا زمانی که دختر همکلاسیشو بعد از سال ها ملاقات می کنه و متوجه میشه که خواهرش به طور عجیبی ترور شده .....
در این سریال ما با فیلمنامه پیچیده ای رو برو هستیم که با کارگردانی فوق العاده این مجموعه و بازی زیبای سانگ ایل گوک می تونیم انتظار یه شاهکار رو داشته باشیم . سونگ ایل گوک در این سریال تمام استعداد هاشو در زمینه های ورزشی به نمایش می گذاره و تمام ورزش ها و حرکات فیلم ( دوندگی , صخره نوردی , شنا , تنیس و ... ) همه بدون بدل و با کیفیت بالا اجرا شده اند .

همچنین موزیک متن این سریال به طرز عجیبی فراموش نشدنیه و بخوبی احساسات موجود در سریال رو به شما منتقل می کنه .

این سریال به دوستاران سونگ ایل گوک ( بازیگر نقش جومونگ )  پیشنهاد میشود . این مجموعه بسیار زیبا و جدید میباشد

.f


قیمت : 7900تومان