سریال پشت برج سفید

 

 

.

سریال كره ای پشت برج سفید در حال پخش از شبكه تهران

با كیفیت عالی و زیرنویس كامل فارسی  و قابل پخش در كامپیوتر و دی وی دی خانگی

.

نام فارسی سریال : پشت برج سفید

نام انگلیسی : White Tower

نام کره ایی : 하얀 거탑

تعداد قسمت ها : 20

تعداد دی وی دی : 4 عدد

قیمت : 6800 تومان

.

سریال پشت برج سفید هر هفته ( دوشنبه ها ساعت 23 ) از شبکه تهران پخش می شود.

.

این سریال محصول کشور کره است و در 20 قسمت پخش می شود.

..

 

سریال پشت برج سفید

.

 

شرح مختصری از سریال :

پشت برج سفید داستان زندگی تعدادی پزشک است که در بیمارستانی وابسته به دانشگاه کار میکنند ، پرفسور جنگ جون پزشک جوان و بسیار حاذقی است که وارد بخش جراحی شده و در جراحی هایش بسیار دقیق است تا جائیکه به علت کثرت بییمارانش خبر در مطبوعات پیچیده است وچندین صفحه از یک مجله معروف غیر پزشکی به جراحی های بی نظیر وی اختصاص داده شده است ، پروفسور لی جو به پروفسور جوان حسادت می نماید و این حسادت زمانی عمیق تر می شود که ....

.

 

سریال پشت برج سفید

.

 

دکتر جوان چون‌هایوك جان یکی از مستعدترین دانشجوایان پرفسور لی بوده و گوی سبقت را از همه ی رقبا و حتی استاد خود می رباید.چون‌هایوك جان با جراحی های فوق العاده خود شهرت بسیار برای خود دست و پا می کند و بدون اجازه ی استادش پرفسور لی به مصاحبه با مجلات و بازار گرمی می پردازد.

.

 

سریال پشت برج سفید

.

 

وی سعی می کند با تحقیر کردن پرفسور لی جانشین او در بیمارستان شود و با کمک های پدرزنش سعی دارد به شهرت دست پیدا کند.وی بدون توجه به حرف های دیگران و بدون در نظر گرفتن سلامتی بیماران سعی دارد نظریات خود را به اثبات برساند که در این راه . . .

.

 

سریال پشت برج سفید

.

 

در این بین همسران و فرزندان دکترهای بیمارستان مانند هر سال انجمنی برای خود تشکیل میدهند که اینبار همسر دکتر جانگ عنوان مدیر انجمن و دست راستی رئیس را کسب می کند.

.

.


قیمت : 6800تومان