سریال دراماتیک بسیار زیبای متشکرم (Thank you) با زیر نویس فارسی


4 عدد DVD با کیفیت عالی و قابل پخش در کلیه دستگاههای خانگی و کامپیوتر

یك داستان عاشقانه برای بزرگسالان:

.

سریال « متشكرم» كه در 16 قسمت 45 دقیقه‌ای با نام اصلی « ما آنجا بودیم » در سال 2007 در كره ساخته شد پیش از این سال گذشته از شبكه‌ ام.‌بی.‌سی پخش شده است و به دلیل محبوبیت این سریال در زمان پخش، كشورهای انگلیس، ژاپن و اسپانیا این سریال را خریداری و دوبله كردند. فیلمنامه این سریال را خانم «لی كیانگ هی» نوشته و «جی دانگ» آن را كارگردانی كرده است.
داستان در مورد پزشك حاذق اما مغرور و خودسری به نام« مین كی سو» است كه «جنگ هیوك» نقش آن را بازی می‌كند. این دكتر در بیمارستانی مشغول به كار است و به هیچ كس اهمیت نمی‌دهد و تنها انسانی كه در نظر او مهم و ارزشمند به حساب می‌آید نامزد مرده‌اش چاجی‌مین است. «چا‌جی‌مین» قبل از مرگش از دكتر مین كی سو می‌خواهد كه به خانواده دختری به نام «لی‌بوم» كه بر اثر تزریق خون آلوده به بیماری ایدز دچار شده، كمك كند. مادر این دختر كه« لی‌یانگ‌شین» نام دارد بسیار امیدوار، سرزنده و مثبت اندیش است. آشنایی مین كی سو با این مادر و دختر باعث تغییرات بزرگی در زندگی او می‌شود.

«لی‌كیانگ‌هی» فیلمنامه‌ نویس این سریال در مصاحبه‌ای گفته است كه ساختار اولیه داستان را 3سال در ذهن داشته و همیشه فكر می‌كرده یك دختر 8ساله كه به ایدز مبتلاست چه حال و احوالی دارد؟ او كه همیشه به‌عنوان یك فیلمنامه‌نویس بادقت و وسواسی شهرت داشته، در نهایت نیز تصمیم گرفته داستان این بیمار را ابتدا با شخصیت‌پردازی یك دكتر به تصویر بكشد.
لی‌كیانگ‌هی از جمله فیلمنامه‌نویسان كره‌ای است كه در نگارش داستان‌های عاشقانه و سوزناك مهارت دارد. از جمله كارهای او می‌توان به مجموعه‌های «متأسفم، دوستت دارم» و «عشق كشنده» اشاره كرد كه همگی با استقبال مخاطبان روبه‌رو شده‌اند. «لی‌كیانگ‌هی» در مقام فیلمنامه‌نویس معتقد است كه برای نقش این دكتر هیچ‌كس مناسب‌تر از جنگ هیوك نیست.

 

بازیگران نقشهای اول :
________________________

نام : جانگ هوک
شغل : بازیگر و خواننده
تاریخ تولد : 20 دسامبر 1976
محل تولد : بوسان کره جنوبی
قد : 177 سانتی متر
وزن : 63 کیلو
این بازیگر بعد از بازی در چند فیلم و سریال به خدمت ارتش در آمد اما چندی نگذشت كه اخراج شد و دوباره بازیگری را از سر گرفت. او به‌عنوان بازیگر نقش‌های عاشقانه شهرت دارد اگر چه نقش او در درام خانوادگی«متشكرم» گاه به كمدی نیز نزدیك شده است. جنگ هیوك در سال 1976 در شهر پوسان كره جنوبی به دنیا آمد و به‌عنوان بازیگر و خواننده شهرت دارد. او پیش از سریال متشكرم در بیش از 20 فیلم و سریال بازی كرده و جوایز بسیاری را به دست آورده است. هیوك برای بازی در فیلم كمدی توفان زده كه سال 2004 پخش شد، در آسیای شرقی محبوب شد. از دیگر كارهای او می‌توان به این موارد اشاره كرد: «لطفا به من انگلیسی یاد بده»، «آتشفشان بلند»، «توالت عمومی» و «رقص اژدها».

 

با خرید این محصول یک پکیج هدیه شامل چندین فیلم از محصولات سایت نیز برای شما به عنوان هدیه ارسال میگردد. 

 (فقط تا 20 خرداد ماه )

با لیبل اختصاصی سریال متشکرم

سفارشات تهران با پیک و در اسرع وقت ارسال میگردد . کمتر از 24 ساعت


 


قیمت : 75000تومان