سریال دیدنی ، جذاب و زیبای کره ای که در چند ماهه اخیر نظر افراد مختلفی را به خود جلب نموده بود  و باعث شده تا این مجموعه بصورت کامل در دسترس همگان قرار گیرد.شما می توانید این مجموعه را در قابل پخش تنها بر روی کامپیوتر که شامل پنج دی وی دی و 54 قسمت 61 دقیقه ای با زیر نویس فارسی می باشد را به راحتی و توسط اداره پست جمهوری اسلامی ایران تهیه نمایید.

نسخه قابل پخش در کامپیوتر( 5 دی وی دی )

1- با توجه به فیزیکی بودن ماهیت کالا ، شما مرسوله خود را پس از سفارش و نوع انتخاب طریقه ارسال از طریق پیک و یا پست دریافت خواهید نمود.
2- این مجموعه در نسخه اصل کره در واقع 18 دی وی دی با فرمت DVD Video می باشد که در سهVolume توسط کمپانی YA Entertainment عرضه شده است که امکان ارسال آن از طریق پست مشکل است لذا با توجه به تقاضای کاربران مبنی بر ارائه کیفیت اصل DVD های کره ای بر آن شدیم که آن را بصورت فرمت MKV یا Matroska تقدیم نمائیم. فرمت Matroska در واقع تنها فرمت موجود در دنیا است که قادر است یک DVD را با امکانات و کیفیت DVD های مادر در حجم کمتر ارائه کند که از این نظر قابل تقدیر است. هم اینک این فرمت توسط نرم افزارهای متعددی پشتیبانی می شود که ما پس از آزمودن یکا یک آنها KMPlayer را برای شما برگزیدیم و آن را به همراه DVD ها ارسال می کنیم شما پس از نصب آن قادر به پخش مجموعه "جواهری در قصر" در کامپیوتر با کیفیت مادر بوده و به امکانات DVD اوریجینال از جمله تغییر زیرنویس فیلم به زبان های چینی و انگلیسی ، Zoom ، Pan ، افکت صداها و قابلیت های باورنکردنی که حتی در DVDPalyer های فوق حرفه ای خانگی دیده نمی شود دسترسی خواهید داشت.
همچنین حسی که از طریق دیدن مجموعه اصلی و مادر به شما منتقل می شود کاملاً متفاوت و مشهود است.
نکته قابل توجه دیگر اینکه امتیاز كاربران به این سریال در سایت IMDb (تا این لحظه) برابر با 8.9 از ۱۰ است و این در حالی است كه محبوب ترین فیلم این سایت امتیازی برابر با 9.1 دارد.
3- مجموعه حاضر در 54 فایل 61 دقیقه ای با فرمت MKV و از جدیدترین و آخرین نسخه می باشد که با نام "Dae Jang geum" در 20 آوریل 2005 منتشر شد.
4- کیفیت مجموعه با فرمت MKV عالی بوده و حتی از نسخه تلویزیونی آن بهتر است.
5- این مجموعه با زیرنویس انگلیسی و آن هم نسخه "بین الملی" عرضه می شود که این نسخه از Subtitle ها (زیرنویس ها) ، بسیار روان بوده که حتی برای افرادی که اندکی آشنایی با زبان انلگیسی دارند قابل درک است.با این وجود Subtitle های فارسی (زیرنویس فارسی) تمامی قسمت ها در مجموعه ارسال می گردد و شما می توانید از آنها بهرمند شوید لیکن هیچگونه تضمینی از لحاظ کیفیت و عملکرد زیرنویس های فارسی ارائه نمی گردد.
6- علاوه بر موارد فوق ، این مجموعه شامل موسیقی های متن فیلم می باشد که از روی نسخه اصلی Audio CD کمپانی کره ای این مجموعه کپی شده اند قابل توجه آنکه سایت آمازون هم اینک این Audio CD را به فروش می رساند و از نظر رتبه ، 5 ستاره دریافت کرده است. این Audio CD در آمازون به تنهایی 36 دلار قیمت دارد. ما این موسیقی ها را به فرمت mp3 تبدیل کرده و در DVD اول قرار داده ایم بعلاوه AudioCD موسیقی متن انیمیشن یانگوم بزرگ با نام Shoujo Jang Geum no Yume OP Single نیز بصورت mp3 در DVD وجود دارد که بسیار زیباست.
7-قابل ذکر است چند فایل با فرمت RMVB قابل پخش با Real Media Player ، که حاوی پشت صحنه فیلم است نیز برای شما ارسال می شود.
8- کلیه فایل ها قبل از ارسال مجموعه به شما ، توسط نرم افزار Video Checker/Fixer کاملاً بررسی می شوند لذا از بابت صحت فایل ها نگران نباشید.
محتویات 5 دی وی دی عبارتند از :
54 فایل با فرمت MKV (شامل کلیه VOLUME های مجموعه سریال)
3 فایل با فرمت RMVB (پشت صحنه و ...)
17 فایل با فرمت mp3 (موسیقی متن فیلم)
6 فایل با فرمت mp3 (موسیقی متن انیمیشن یانگوم از کمپانی Epic Record)
برنامه های مورد نیاز (MKVPlayer +VLC+Codec+Real Player Gold)
54 فایل smi (زیر نویس فارسی فیلم)
9-توجه : این مجموعه صرفاً در کامپیوتر های مجهز به DVD-Rom یا DVD-Writer قابل پخش می باشد .

 


قیمت : 9900تومان